Home Butle gazowe turystyczne

Butle gazowe turystyczne

Oferujemy butle turystyczne 1 kg, 2 kg, 3 kg, 5 kg

Butle gazowe popularnie znane jako butle turystyczne mają kompaktowe rozmiary i są przeznaczone do zasilania urządzeń o niskim poborze energii. Dobrze nadają się do turystycznych kuchenek gazowych, ale nie tylko. Mogą być użytkowane w gospodarstwach domowych, rzemiośle, a także w prostych systemach grzewczych i oświetleniowych, w przypadku których gaz stanowi główne źródło energii. Napełnianie butli pozwala wykorzystywać je przez długi czas, z ograniczeniem kosztów.

Zalety butli turystycznych

Butla gazowa turystyczna ma wiele zalet, wśród których należy wymienić przede wszystkim wygodę użytkowania, kompaktowe rozmiary i niską wagę. Butle gazowe turystyczne są dostępne standardowo w kilku pojemnościach. Zajmują niewiele miejsca oraz są łatwe w transportowaniu.

Butle gazowe z mieszaniną propan-butanu gwarantują długotrwałe spalanie. Stalowe pojemniki są odporne na uszkodzenia oraz wyróżniają się wysoką trwałością. Zastosowanie przenośnych butli turystycznych jest łatwe i nie wymaga zastosowania żadnych specjalistycznych narzędzi.

Butla gazowa turystyczna, jaką wybrać?

Uniwersalna butla turystyczna gazowa ma 5 kilogramów. Butle o takiej pojemności charakteryzują się wysoką wydajnością. Mniejsze butle sprawdzają się w przypadku sporadycznych zastosowań oraz w sytuacjach, gdy wymagany jest łatwy transport. Napełnianie butli turystycznych pozwala na długotrwałe ich użytkowanie.

Butle gazowe turystyczne – Kraków – firma Orfemet

Firma Orfemet z Krakowa dostarcza gazy techniczne z możliwością dowozu do klienta oraz odbioru osobistego. Nasza oferta obejmuje między innymi butle turystyczne – pojemności 1 kg, 2 kg, 3 kg oraz 5 kg. Przeprowadzamy także wymianę zaworów butlowych i legalizację butli.  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego, a także do odwiedzenia naszej siedziby przy ulicy Siewnej 19 w Krakowie.