Home Butle SodaStream

Butle SodaStream

SodaStream butle

SodaStream International Ltd. to izraelska firma produkcyjna znana przede wszystkim jako wytwórca domowego produktu do nasycania dwutlenkiem węgla o tej samej nazwie. Maszyna sodowa SodaStream, podobnie jak syfony sodowe, gazuje wodę, poprzez dodanie do niej dwutlenku węgla z cylindra ciśnieniowego. W ten sposób wytwarza wodę sodową zdatną do picia.

Wymiana butli CO2

Butle są w pełni bezpieczne w użytkowaniu, ponieważ są wykonane z lekkiego aluminium, co gwarantuje trwałość i wytrzymałość. Cylindry ze stężonym dwutlenkiem węgla są produkowane w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa, co daje klientom pełne poczucie bezpieczeństwa podczas korzystania z produktów.

Firma Orfemet oferuje również szeroki wybór syropów smakowych do wody gazowanej. Dostępne są w wielu wariantach , co umożliwia każdemu znalezienie ulubionego smaku wody. Syropy smakowe to nie tylko atrakcyjna alternatywa dla słodkich napojów, ale także sposób na urozmaicenie codziennej diety i poprawę nawodnienia organizmu.

Butle SodaStream – Kraków – Orfemet

W ofercie firmy Orfemet z Krakowa dostępne są butle SodaStream. Oferujemy usługę napełniania (wymiana butli na pełną) dwutlenkiem węgla pustych butli do dystrybutorów wody gazowanej.

Wymień pusty cylinder butli CO2 na pełny. Oferujemy naboje i syropy SodaStream, jak również inne usługi związane z eksploatacją rożnego rodzaju butli. Jeżeli mają Państwo problem ze swoim urządzeniem możemy podjąć się jego naprawy. Posiadamy doświadczenie w serwisowaniu urządzeń do gazowania wody.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących produktów i usług oferowanych przez firmę Orfemet z Krakowa. Nasza siedziba znajduje się przy ulicy Studzienki 21 w Modlnicy koło Krakowa (przy węźle obwodnicy, kierunek Olkusz), a nasi konsultanci chętnie pomogą w doborze najlepszego rozwiązania dla Państwa potrzeb.

W naszej ofercie znaleźć można butle pasujące do praktycznie każdego systemu gazowania wody (również Grohe, Philips itp). Standardowe butle z gwintem wkręcanym wymieniamy za 20zł, butle do nowych urządzeń Sodastream quick connect (różowe) wymieniamy za 25 zł.