PODJAZDY DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Dlaczego warto zainwestować w nasze stalowe rampy podjazdowe dla niepełnosprawnych?

Są bardzo proste w obsłudze

Zajmują niewiele miejsca na ścianie

Naprawdę mało ważą

Nie stwarzają zagrożenia dla zdrowia i życia

Łatwo dostosowują się do montażu

Charakteryzują się konkurencyjną ceną

Istnieje szeroki wybór ramp dopasowanych do różnych potrzeb użytkowników

Podjazdy przyschodowe, podjazd dla niepełnosprawnych

Osoby niepełnosprawne lub matki z dzieckiem znajdującym się w wózku bardzo często są zmuszone do zostawania w domu zamiast bezproblemowo załatwiać swoje sprawy. Ta niemożność spowodowana jest ograniczeniami dotyczącymi poruszania się po klatkach schodowej. Niewykonalne, a na pewno bardzo ciężkie jest bowiem wejście po schodach, zwłaszcza gdy są strome. My jednak znaleźliśmy na to sposób.

Podjazdy dla osób niepełnosprawnych

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg rozwiązań podjazdów dla wózka inwalidzkiego w trudnych lokalizacjach, w których budowa standardowej pochylni byłaby niemożliwa.
Podjazdy odchylane na ścianę prezentujemy w galerii poniżej. Możliwość złożenia ich pozwala zachować pełną szerokość ciągu komunikacyjnego. Szyny rozkładane są tylko na czas przejazdu wózkiem, szybko i sprawnie. Nasze podjazdy wyposażamy w dodatkowe siłowniki, które niwelują ich wagę przy rozkładaniu – odczuwalna waga wynosi maksymalnie 4-5 kg. Rozwiązanie to pozwala na łatwe rozkładanie i składanie na ścianę podjazdu dla wózków.
Dodatkowo siłowniki pełnią role zabezpieczenia – niemożliwym jest przypadkowe rozłożenie podjazdu.

Podjazdy nie tylko dla niepełnosprawnych

Pragniemy podkreślić raz jeszcze, że nasze podjazdy przeznaczone są nie tylko dla osób niepełnosprawnych.  Docenią je również matki prowadzące spory wózek, który ciężko byłoby po prostu podnieść i wnieść na górę.

Podjazdy dla osób niepełnosprawnych, dostępne rozwiązania

Podjazdy do wózków inwalidzkich i innych, wraz z pełną bieżnią. Dobre rozwiązanie również jako podjazd dla wózków dziecięcych i transportowych. Tak jak w przypadku podwójnych szyn, wyposażone we wspomaganie składania. Pełny podjazd składany na ścianę znajduje zastosowanie wewnątrz jak i na zewnątrz. Dostępny w wersji stalowej i aluminiowej. Podjazd do wózków możemy wykonać w dowolnej długości.

Podjazd dla niepełnosprawnych na schody z krat antypoślizgowych, wyposażony w siłowniki, które niwelują ich sporą wagę.

Gotowe podjazdy teleskopowe dla wózka firmy Vermeiren
dostępne o długości 190cm (po zsunięciu 106cm) i 320cm (po zsunięciu 165cm)
Istnieje możliwość zamontowania ich jako podjazd podnoszony. Skontaktuj się z nami i zamów budowę pochylni lub skonsultuj dostępne rozwiązania dla osoby niepełnosprawnej.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy również możliwość wypożyczenia podjazdów wraz z transportem. Realizujemy podjazdy dla osób niepełnosprawnych o praktycznie każdej długości, rozmiarze i wedle życzeń naszych klientów – w końcu indywidualne i empatyczne podejście w tej branży jest kluczową czynnością w zrozumieniu jego potrzeb i zapewnienia obopólnych korzyści ze współpracy!

GALERIA