Home Butle z helem

Butle z helem

Butle z helem

W ofercie firmy Orfemet dostępne są butle z helem przystosowane do bezpiecznego, łatwego użytkowania. Są to butle przystosowane do użytku rekreacyjnego. Produkty mogą być zamawiane również przez osoby prywatne. Nasze butle z helem spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, są łatwe w transportowaniu oraz zastosowaniu.

Bezpieczne użytkowanie butli z helem

Przechowywany w butli hel jest gazem znajdującym się pod wysokim ciśnieniem. Podczas użytkowania butli z helem należy zatem przestrzegać zasad bezpieczeństwa. Wskazane jest również zachowanie ostrożności podczas transportu oraz przechowywania butli.

Przed użyciem należy zapoznać się z ostrzeżeniami i instrukcjami umieszczone na butli.

Butla z helem powinna być użytkowana w w pozycji pionowej. Zbiornik powinien być ustawiony na płaskiej, poziomej powierzchni. Należy pamiętać o przechowywaniu butli z helem w dobrze wentylowanym pomieszczeniu oraz o zapewnieniu przepływu powietrza podczas transportowania.

Butle z helem – Kraków – firma Orfemet

Firma Orfemet z Krakowa oferuje butle z helem spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa, przystosowane do łatwego użytku i transportowania. W celu dokonania zakupu lub uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego, a także do odwiedzenia naszej siedziby przy ulicy Siewnej 19 w Krakowie.