UCHWYTY DO BUTLI GAZOWYCH DLA WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Uchwyt do butli gazowej OPUS-1

Nasz najnowszy produkt. Pozwala na opuszczenie uchwytu w celu wymiany butli. Nie wymaga użycia siły, ze względu na zastosowanie siłownika.

OPUS-1
OPUS-1
OPUS-1

S-1

uchwyt do butli gazowych z pojedynczym zamknięciem do wózków dużych oraz małych, gdzie otwieranie pokrywy silnika nie koliduje z zamontowaną butlą

S-2 stałe

do wózków dużych oraz małych, gdzie otwieranie pokrywy silnika nie koliduje z zamontowaną butlą

S-2
S-2
S-2

S-5

do wózków na dwie butle z wężami przyłączeniowymi oraz zaworami kulowymi, a butle ułożone są w poprzek wózka jedna nad drugą (piętrowo)

S-6 stałe

uchwyt na butle gazowe do wózków na dwie butle z wężami przyłączeniowymi oraz zaworami kulowymi, a butle ułożone są wzdłuż wózka

S-6

U-1 uchylne

do wózków z bardzo wąskimi przeciwwagami, gdzie występuje kolizja z pokrywą silnika w trakcie naprawy silnika

U-1a
U-1a

U-2 uchylne

uchwyt do butli gazowej do wózków z bardzo wąskimi przeciwwagami, gdzie występuje kolizja z pokrywą silnika w trakcie naprawy silnika.

U-2a
U-2a
U-2a

U-5 uchylne

do wózków na dwie butle z wężami przyłączeniowymi oraz zaworami kulowymi i butlami ułożonymi jedna nad drugą (piętrowo) z możliwością odchylania do tyłu.

U-5

Zatrzask do uchwytów typu U

Element występujący w uchwytach do butli LPG stosowanych na wózkach widłowych produkowanych przez firmę Orfemet.

Uchwyty do butli gazowych do wózków widłowych

Jako producent uchwytów do butli gazowych posiadamy w swojej ofercie uchwyty do każdego typu wózka widłowego. Ponadto wykonujemy również uchwyty specjalne na indywidualne zamówienie. Zajmujemy się produkcją uchwytów do butli gazowych dla wózków widłowych od 1995 roku. Wieloletnie doświadczenie w produkcji pozwoliło nam opracować najlepsze rozwiązania techniczne pozwalające na trwałe i niezawodne w użytkowaniu mocowania butli. W celu złożenia zamówienia lub uzyskania dodatkowych informacji na temat uchwytów do butli gazowych zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego, a także do odwiedzenia naszej siedziby przy ulicy Siewnej 19 w Krakowie.