PODJAZDY DLA WÓZKÓW

Likwidujemy bariery architektoniczne

Firma ORFEMET zajmuje się od wielu lat likwidacja barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych. Doświadczenie zbierane na rynku lokalnym pozwoliło nam na wypracowanie rozwiązań, które wykonujemy na terenie całego kraju. Tym samym proponujemy Państwu poręcze, balustrady dla niepełnosprawnych oraz podjazdy dla niepełnosprawnych ułatwiające funkcjonowanie osobom poruszającym się na na wózkach inwalidzkich.

Nasze produkty dopasowujemy indywidualnie do danej lokalizacji, tak, aby w najlepszy sposób ułatwić osobie niepełnosprawnej poruszanie się. Z tego względu realizujemy zamówienia na podjazd dla niepełnosprawnych czy balustrady schodowe w domu jednorodzinnym, przed klatką schodową czy też miejscem pracy – wszystko dla wygody i bezpieczeństwa naszych klientów.

rampa podjazdowa

RAMPY DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Podjazdy z krat antypoślizgowych

podjazd

PODJAZDY DLA WÓZKÓW INWALIDZKICH

Podjazdy przyschodowe

05m

PODJAZDY DLA WÓZKÓW DZIECIĘCYCH

Podjazdy nie tylko dla niepełnosprawnych

Balustrada – podjazd dla niepełnosprawnych – szeroka oferta

W naszej ofercie znajduje się szereg rozwiązań, w tym schodowe podjazdy aluminiowe dla niepełnosprawnych montowane na stałe, podjazdy podnoszone, podjazd stalowy dla niepełnosprawnych ze stali nierdzewnej, podjazd dla niepełnosprawnych w domu, jak również rampy i pochylnie dla wózków. Nasi doradcy chętnie służą pomocą w wyborze najlepszego i najkorzystniejszego dla Państwa rozwiązania.

Podjazd dla niepełnosprawnych, ceny

Ceny podjazdu dla osób niepełnosprawnych w naszej firmie są niezwykle konkurencyjne, podlegają również ustaleniom. Poza tym doradzamy w uzyskaniu dofinansowania na budowę podjazdu czy pochylni.

Poręcze, balustrady, podjazdy dla niepełnosprawnych

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy również możliwość wypożyczenia ramp i podjazdów dla wózków inwalidzkich wraz z transportem oraz montażem. Realizujemy podjazdy o praktycznie każdej długości, rozmiarze i wedle życzeń naszych klientów – w końcu indywidualne i empatyczne podejście w tej branży jest kluczową czynnością w zrozumieniu jego potrzeb i zapewnienia obopólnych korzyści ze współpracy!