PODJAZDY DLA WÓZKÓW

Likwidujemy bariery architektoniczne

Firma ORFEMET zajmuje się od wielu lat likwidacja barier architektonicznych dla osób, które nie są w stanie poruszać się o własnych nogach. Doświadczenie zbierane na rynku lokalnym pozwoliło nam na wypracowanie rozwiązań, które wykonujemy na terenie całego kraju. Tym samym proponujemy Państwu poręcze, balustrady i podjazdy dla niepełnosprawnych.

Nasze produkty dopasowujemy indywidualnie do danej lokalizacji, tak, aby w najlepszy sposób ułatwić osobie niepełnosprawnej poruszanie się. Z tego względu realizujemy zamówienia na podjazd dla niepełnosprawnych w domu jednorodzinnym, przed klatką schodową czy też miejscem pracy – wszystko dla wygody i bezpieczeństwa naszych klientów.

rampa podjazdowa

RAMPY DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Podjazdy z krat antypoślizgowych

podjazd

PODJAZDY DLA WÓZKÓW INWALIDZKICH

Podjazdy przyschodowe

05m

PODJAZDY DLA WÓZKÓW DZIECIĘCYCH

Podjazdy nie tylko dla niepełnosprawnych

Balustrada – podjazd dla niepełnosprawnych – szeroka oferta

W naszej ofercie znajduje się szereg rozwiązań, w tym schodowe podjazdy aluminiowe dla niepełnosprawnych montowane na stałe, podjazdy podnoszone, podjazd stalowy dla niepełnosprawnych, podjazd dla niepełnosprawnych w domu, jak również rampy i pochylnie dla wózków. Nasi doradcy chętnie służą pomocą w wyborze najlepszego i najkorzystniejszego dla Państwa rozwiązania.

Podjazd dla niepełnosprawnych, ceny

Ceny podjazdu dla osób niepełnosprawnych w naszej firmie są niezwykle konkurencyjne, podlegają również ustaleniom. Poza tym doradzamy w uzyskaniu dofinansowania na budowę podjazdu czy pochylni.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy również możliwość wypożyczenia ramp i podjazdów dla wózków inwalidzkich wraz z transportem oraz montażem. Realizujemy podjazdy o praktycznie każdej długości, rozmiarze i wedle życzeń naszych klientów – w końcu indywidualne i empatyczne podejście w tej branży jest kluczową czynnością w zrozumieniu jego potrzeb i zapewnienia obopólnych korzyści ze współpracy!