GAZY TECHNICZNE

LEGALIZACJA
Przeprowadzamy legalizację butli i wymianę zaworów butlowych:

butle CO2

butle tlenowe

butle nurkowe (powietrzne)

SPRZEDAŻ GAZÓW TECHNICZNYCH

Z MOŻLIWOŚCIĄ DOSTAWY

TLEN

ACETYLEN

AZOT

FERROMIX (MIESZANKA ARGON+CO2)

BUTLE TURYSTYCZNE 1kg, 2kg, 3kg, 5kg

BUTLE SODASTREAM

DWUTLENEK WĘGLA CO2 W BUTLACH O ZAWARTOŚCI 3kg, 4kg, 5kg, 6kg, 7kg, 8kg, 10kg, 12kg, 20kg i 30kg

BUTLE 11kg Z RURKĄ SYFONOWĄ DO WÓZKÓW WIDŁOWYCH Z GAZEM PROPAN-BUTAN

BUTLE 11 kg DO KUCHENEK

BUTLE 8KG DO GRILLI I KAMPERÓW

BUTLE DO AKWARIUM

Napełnianie butli turystycznych, Kraków

Butle do wózków widłowych

Wózki widłowe z napędem LPG to pojazdy chętnie wybierane do magazynów wielkopowierzchniowych ze względu na duży udźwig i wysoką wydajność. Ich zaletą są także niższe koszty eksploatacji w porównaniu ze sztaplarkami z napędem spalinowym na olej napędowy lub benzynę. Wózki widłowe napędzane gazem LPG mają ponadto mniejsze ograniczenia bezpieczeństwa niż pojazdy na benzynę. Są przystosowane do intensywnego użytkowania, bez potrzeby przestojów, jak w przypadku na przykład wózków zasilanych energią elektryczną.

Butle z helem, turystyczne, inne

Do napędzania wózków na gaz wykorzystuje się butle zewnętrzne lub wbudowane w pojazd. W ofercie Orfemet dostępne są gazy techniczne przeznaczone do stosowania w wózkach widłowych i nie tylko. Oferujemy także butle do kuchenek gazowych, SodaStream, butle z helem czy też turystyczne (butla gazowa 11kg), Kraków i okolice. Butle z helem, podobnie jak wszystkie inne produkty dostępne w Orfemet, są przystosowane do bezpiecznego, łatwego użytkowania.

Napełnianie butli SodaStream

Butle SodaStream to cylindry ze stężonym dwutlenkiem węgla produkowane z aluminium, cechujące się niewielka wagą. Naboje SodaStream z gazem CO2 dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa użytkowania. Oferujemy napełnianie butli SodaStream.  Zapewniamy usługę napełniania (wymiany na pełną) dwutlenkiem węgla pustych butli do dystrybutorów wody gazowanej. Oprócz napełniania butli SodaStream oferujemy także syropy smakowe do wody gazowanej polecane do maszyny sodowej.

Orfemet – gazy techniczne Kraków

Firma Orfemet z Krakowa zapewnia transport butli do klienta. Możliwy jest również odbiór własny. Oferujemy szeroki wybór gazów technicznych do zastosowania w wózkach widłowych zasilanych gazem LPG.

Możliwość wypożyczenia butli.