PODJAZDY DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Dlaczego warto zainwestować w nasze stalowe rampy podjazdowe dla niepełnosprawnych?

Są bardzo proste w obsłudze

Zajmują niewiele miejsca na ścianie

Naprawdę mało ważą

Nie stwarzają zagrożenia dla zdrowia i życia

Łatwo dostosowują się do montażu

Charakteryzują się konkurencyjną ceną

Istnieje szeroki wybór ramp dopasowanych do różnych potrzeb użytkowników

Podjazdy przyschodowe.

Osoby niepełnosprawne, starsze lub matki z dzieckiem znajdującym się w wózku bardzo często są zmuszone do zostawania w domu zamiast bezproblemowo załatwiać swoje sprawy. Ta niemożność spowodowana jest ograniczeniami dotyczącymi poruszania się po podłożu nierównym. Niewykonalne jest bowiem wejście po schodach, zwłaszcza gdy są strome i wąskie (w przypadku wózków i osób starszych). My jednak znaleźliśmy na to sposób.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg rozwiązań podjazdów do wózka inwalidzkiego w trudnych lokalizacjach, w których budowa standardowej pochylni byłaby niemożliwa. W istocie jednak nasze podjazdy inwalidzkie dostosowują się do każdej powierzchni, a trwałe materiały, z których są zrobione, gwarantują użytkowość przez wiele lat.

Podjazdy na wózki inwalidzkie

Podjazdy na wózki inwalidzkie przy schodach są montowane na stałe do podłoża. To zdecydowanie najlepsze rozwiązanie w kwestii łatwego pokonywania utrudnienia w postaci stopni. Chcielibyśmy nadmienić, że wykonujemy także montaż podjazdów do wózka inwalidzkiego na terenie całego kraju. Nasze podjazdy na wózki inwalidzkie ułatwiają osobom niepełnosprawnym przemieszczanie, zapewniając bezpieczeństwo oraz stabilność.

Podjazdy nie tylko dla niepełnosprawnych

Pragniemy podkreślić raz jeszcze, że nasze podjazdy przeznaczone są nie tylko dla osób niepełnosprawnych. Stanowią również niesamowite udogodnienie dla osób starszych poruszających się ze wsparciem laski lub tzw. balkonika. Docenią je również matki prowadzące spory wózek, który ciężko byłoby po prostu podnieść i wnieść na górę.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy również możliwość wypożyczenia podjazdów wraz z transportem. Realizujemy podjazdy dla osób niepełnosprawnych o praktycznie każdej długości, rozmiarze i wedle życzeń naszych klientów – w końcu indywidualne i empatyczne podejście w tej branży jest kluczową czynnością w zrozumieniu jego potrzeb i zapewnienia obopólnych korzyści ze współpracy!

Podjazdy dla osób niepełnosprawnych, dostępne rozwiązania

Podjazdy odchylane na ścianę prezentujemy poniżej. Możliwość złożenia ich pozwala zachować pełną szerokość ciągu komunikacyjnego. Szyny rozkładane są tylko na czas przejazdu wózkiem. W większości przypadków nasze podjazdy wyposażamy w dodatkowe siłowniki, które niwelują ich wagę przy rozkładaniu – odczuwalna waga wynosi maksymalnie 4-5 kg. Rozwiązanie to pozwala na łatwe i proste rozkładanie i składanie na ścianę podjazdu dla wózków.
Podjazdy do wózków inwalidzkich i innych, wraz z pełną bieżnią. Dobre rozwiązanie również jako podjazd dla wózków dziecięcych i transportowych. Tak jak w przypadku podwójnych szyn, wyposażone we wspomaganie składania. Pełny podjazd składany na scianę znajduje zastosowanie wewnątrz jak i na zewnątrz. Dostępny w wersji stalowej i aluminiowej. Podjazd do wózków możemy wykonać w dowolnej długości.

Podjazd na schody z krat antypoślizgowych, wyposażony w siłowniki, które niwelują ich sporą wagę.

Gotowe podjazdy teleskopowe dla wózka firmy Vermeiren
dostępne o długości 190cm (po zsunięciu 106cm) i 320cm (po zsunięciu 165cm)
Istnieje możliwość zamontowania ich jako podjazd podnoszony.

GALERIA