RAMPY DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Dlaczego warto zainwestować w nasze stalowe rampy podjazdowe dla niepełnosprawnych?

Bardzo szybka realizacja – montaż 2-3 dni

Stabilna, bezpieczna konstrukcja

Bardzo mała ingerencja w otoczenie

Możliwość modyfikowania, zmian, przestawień w dowolnym momencie

W okresie zimowym nie wymagają odśnieżania

Łatwo dostosowują się do sytuacji – duże wysokości, nietypowe budownictwo

Nacinane (seratowene) kraty gwarantują najwyższa przyczepność w każdych warunkach.

Łatwo dostosowują się do sytuacji – duże wysokości, nietypowe budownictwo,

Podjazdy z krat antypoślizgowych

Poruszanie się za pomocą wózka inwalidzkiego to nie lada wyczyn, a co dopiero wjazd na schody czy jakiekolwiek podniesienie. Pragniemy ułatwić życie osobom, które nie są w stanie poruszać się o własnych nogach, dlatego w ramach naszej oferty wykonujemy rampy i podjazdy dla niepełnosprawnych z krat na kilka stopni schodów oraz pochylnie ze stali nierdzewnej. Rampy podjazdowe dla niepełnosprawnych wymagają indywidualnego podejścia do rozwiązania problemu, dlatego staramy się, aby nasze pochylnie spełniały w pełni oczekiwania użytkownika – bez względu na płeć, wzrost czy wagę.

Bieżnia pochylni dla wózka wykonana jest z krat antypoślizgowych, dzięki czemu jej używanie nie stwarza żadnego zagrożenia – nawet w różnych warunkach atmosferycznych. Podjazdy dla niepełnosprawnych posiadają także obustronne barierki podwójne, co jeszcze bardziej poprawia bezpieczeństwo poruszania.

Istnieje możliwość wypożyczenia rampy dla wózków na imprezy, wydarzenia lub inne okazje. Aby uzyskać szczegółowy cennik pochylni dla niepełnosprawnych, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

W cenie wykonujemy projekt rampy dla niepełnosprawnych.

Balustrada przydrożna wykonana przy drodze o dużym spadku terenu. Barierka wykonana w oparciu
o system modułowy według naszego własnego projektu. Dzięki modułowości poręczy parametry takie jak wysokość, długość czy odległość między słupkami i poręczami jest niezmienna. Oferowane przez nas poręczy i balustrady wykonujemy indywidualnie, tak aby klient był w pełni usatysfakcjonowany.

 

Wypożyczalnie ramp i podjazdów dla wózków.

Poniżej zdjęcie pochylni podczas wypożyczenia. Dzięki systemowi konstrukcji nośnej możemy ją dowolnie wydłużać i skracać. W razie potrzeby istnieje możliwość zamontowania poręczy.

GALERIA